O nás

Advokátní kancelář jsem otevřela v roce 1998 jako samostatná advokátka. Od počátku jsem svou praxi budovala na tradičních hodnotách, které jsou dodnes páteří naší každodenní práce. Před mým vstupem do advokacie jsem nasbírala cenné zkušenosti v obchodní sféře, a to jak u nás, tak v zahraničí.

Stěžejní činností kanceláře se tak v celku logicky stalo obchodní právo. Není však jediným oborem, na který se zaměřujeme. Služby poskytujeme i v oblasti občanského práva a dalších oborů. Naší doménou je smluvní právo, fúze a akvizce, korporátní právo a insolvenční právo. Klientům jsme schopni nabídnout veškeré služby spojené s restrukturalizací podniku.

Bohaté zkušenosti z úpadkového práva, které čerpám ze své dlouholeté činnosti správce konkursní podstaty a dnes z činnosti insolvenčního správce, promítám do naší běžné advokátní práce.  Od roku 2010 jsem byla navíc nositelem zvláštního povolení insolvenčního správce. 

Za dobu mé praxe jsem navázala úzkou spolupráci s řadou odborníků z různých oblastí práva, ekonomických oborů a daňového poradenství. Díky tomu můžeme našim klientům poskytovat komplexní služby.

Naši klienti pozitivně hodnotí osobní přístup při řešení jejich záležitostí, spolehlivost, flexibilitu a především kreativitu při řešení pracovních úkolů a schopnost identifikovat se s jejich problémy.  Obtížné případy jsou pro nás výzvou, a jsme hrdi na to, že se nám daří  najít  a úspěšně realizovat jejich řešení. Jsme rádi, že můžeme společně s našimi klienty vdechovat jejich projektům a plánům život. Ale protože víme, že není malých rolí, nezaskočí nás ani sebemenším problém, se kterým se na nás obrátí.

Nechceme ustrnout na dosavadních výsledcích práce. Naším cílem je poskytovat klientům co nejkvalitnější služby. Proto omlazujeme tým spolupracovníků, kterým dílem předáváme naše pracovní zkušenosti a dílem participujeme na jejich odhodlání a entuziasmu. Věříme, že tak udržíme trvalou kvalitu naší práce a klienti nám zachovají věrnost a stálou přízeň.

Nepochybujeme, že dokážeme pomoci i Vám a těšíme se na spolupráci.

JUDr. Daniela Urbanová

  • Věříme, že každý problém je řešitelný.
  • Dokážeme pomoci i Vám.
  • Těšíme se na spolupráci.

+420 224 220 246 www.avocate.cz

JUDr. Daniela Urbanová, advokátní kancelář Na Příkopě 31, 110 00 Praha 1, Česká republika